Přejít na obsah

Bankovnictví a finance

Nový pohled na zabezpečení bank

Co byste řekli na to, kdybyste mohli využít vaše stávající vybavení CCTV a infrastrukturu sítě pro vytvoření moderního vyspělého sledovacího systému, který by dokázal…

  • Monitorovat jakýkoli počet kanceláří z jednoho centrálního stanoviště?
  • Oznamovat vizuálně poplachy vašim zaměstnancům ostrahy
  • Bakovním zaměstnancům instalovat a udržovat systém bez nutnosti speciálního zaškolení?

Pomocí IP video řešení Axis je toto vše možné.

Pohodlné a snadno integrovatelné systémy

Axis poskytuje finančně výhodné řešení síťového videa, které se snadno používá a nabízí veškerou funkčnost a spolehlivost, potřebnou pro ochranu zaměstnanců a majetku, ověřování bankovních transakcí a prevenci ztráty času vlivem řešení falešných poplachů.

Naše produkty vám umožní pro rozmístění kamer využít existující infrastrukturu sítě, což zajišťuje implementaci v krátkém čase a nízké počáteční náklady. Po spuštění je administrace síťového video systému snažší než u tradičního CCTV a to také díky ukládání obrazu na pevné disky v počítači. Zaměstnanci se tak nemusí starat o výměnu a uchovávání videokazet.

Řešení instalovaná v lokálních bankovních pobočkách umožňují přenos obrazu do centrálního místa pro vzdálené prohlížení pomocí sítě LAN nebo Internet, což je nesmírně výhodné pro organizace s geograficky rozptýlenými pobočkami. A pokud se váš obchod rozrůstá, bude pro vás výhodou snadná rozšiřitelnost systému Axis. Může obsahovat jakýkoli počet kamer a může být rozšiřován jednoduše okamžitým přidáním kamery.

Kdykoli budete hledat nové zabezpečovací zařízení nebo budete chtít doplnit vaše stávající, síťové video řešení Axis bude vždy to pravé.

Veškerá funkcionalita potřebná pro maximální spolehlivost

Spolehlivost síťového videa snižuje riziko, že zůstanoou zločiny neodhaleny a to včetně interních zločinů jako je podvod zaměstnance. Vysoké rozlišení obrazu zajišťuje snadnou identifikaci lidí a umožňuje sledovat transakce u bankomatů, bezpečnostních schránek a přepážek v kancelářích pobočky.

Vědomí, že všechny incidenty budou objeveny, odradí potencionální zločince a zajistí zaměstnancům banky klid, který jim pomůže soustředit se na jejich práci.

IP kamery s rozpoznáním pohybu mohou být použity pro zaslání obrázku pomocí e-mailu nebo MMS pracovníkům ostrahy nebo policie v případě pokusu o vloupání. To eliminuje čas a úsilí vynaložené při planých poplaších a umožňuje se rozhodnout pomocí přesné a rychlé informace. Navíc můžete pro zvýšení bezpečnosti použít video pro vyhodnocení aktivity ve špičkách v každé pobočce a naplánovat tak lepší směny zaměstanců na pokladnách.

Vyzkoušené a otestované

bankovnictvi

Za posledních více než pět let bylo sledovací řešení Axis instalováno v bankách a finančních institucích v několika hlavních evropských zemích, v USA a Asii. Pomocí vylepšeného záznamu Axis si můžete být jistí, že vytváříme správná řešení a máme správné produkty pro dosažení jakýkoli bezpečnostních cílů vaší banky.

Důvody pro volbu síťového videa Axis

  • Vzdálený přístup k videu k jakémukoli počtu kanceláří poboček z jednoho místa pro ochranu zaměstnanců a majetku, ověřování transakcí a omezení planých poplachů
  • Využití existující infrastruktury sítě a vybavení CCTV pro rychlé zavedení systému a řízení nákladů
  • Flexibilní a rozšiřitelná řešení založená na open standardech - která vyhovují vašim potřebám
  • Dlouhověkost technologie - zajištění vašich investic

Stáhněte si tento dokument v PDF verzi (anglicky).

↑ Nahoru

Úvod | Řešení | Bankovnictví