Přejít na obsah

Státní sektor

státní sektor

Bezpečnost veřejnosti je velmi důležitou otázkou pro vlády po celém světe. IP video řešení jsou mezi nejnovějšími technologiemi, do kterých státní instituce investují, aby ochránily občany.

Boj proti kriminalitě

Síťové video je jedním z nejužitečnějších nástrojů v boji proti kriminalitě. Stejně jako pomáhají rozpoznat závažnější činy, odrazují kamery, umístěné na veřejných místech, zločince od přepadání, okrádání a vandalismu.

Pohotovostní oddíly

V situacích pohotovosti je zcela běžné udělit policii a záchranným jednotkám snadný přístup k videu z kamer. To jim umožní rozpoznat přesně místo, kde je potřeba rychle zasáhnout a rozhodnout se, kdo potřebuje jejich pomoc nejvíce. Síťové video tímto velkou mírou zvyšuje efektivitu zásahu.

Vchody a východy

státní sektor

Kamery umístěné ve vchodech a východech veřejných budov zaznamenávají přicházející a odcházející osoby 24 hodin denně. Tato stopáž může být použita pro odrazení od zločinu a evidenci v případě, že se zločin stal. Může také sloužit k evidenci statistik, týkajících se poču lidí, využívajících veřejná zařízení, jako jsou muzea, knihovny a úřady práce.

Venkovní použití

Venkovní kamery na budovách předcházejí vandalismu a zvyšují bezpečnost lidí, žijících a pracujících v budově při jejich příchodu a odchodu. Stejně tak mohou být sledována otevřená prostranství, jako jsou náměstí, kvůli bezpečnosti chodců.

Prostory recepce

Výborným místem pro obdržení informací o tom, kdo vstoupil do veřejné budovy je recepce. Kamery umístěné v prostorách recepce pomáhají předcházet zločinům.

↑ Nahoru

 

Úvod | Řešení | Státní sektor