Přejít na obsah

Vzdělávání

Nový pohled na zabezpečení škol

vzdělávání

Co byste řekli na to, kdybyste mohli využít vaše stávající vybavení CCTV a infrastrukturu sítě pro vytvoření moderního vyspělého sledovacího systému, který by dokázal...

  • omezit úmyslné poškozování školního majetku, tím snížit náklady na opravy a zjistit tak měřitelnou návratnost investic?
  • zajistit bezpečnost zaměstnanců a studentů během vyučování?
  • fungovat bez potřeby přídavné kabeláže?

Pomocí síťového video řešení Axis je toto vše možné.

Cenově výhodná digitální technologie

Naše digitální sledovací systémy jsou cenově výhodné: náklady na instalaci poklesly díky omezení potřeby speciální kabeláže. Systém může fungovat na existujících počítačích. Naše "tenké" síťové vybavení, nutné pro fungování systému, zajišťuje nízké náklady na údržbu, záběry jsou ukládány na pevné disky počítače, což je elegantní a cenově efektivní. Navíc, od dob, kdy jsou produkty Axis vyráběny pomocí moderních digitálních technologií, si můžete být jistí, že můžou být použiti na spoustu věcí bez potřeby dalších investic. To znamená, že není důležité, jestli vybíráte sledovací systém pro základní, střední školu nebo vyšší vzdělávácí instituce. Řešení Axis bude vždy to pravé.

Spolehlivé systémy pro bezpečnost školy

Studenti a učitelé, kteří jsou omezování hrozbou obtěžování nebo násilí budou potěšeni přítomností spolehlivých síťových kamer na veřejných místech školy jako jsou chodníky mezi budovami školy, stejně jako ve vnitřních prostorách jako jsou restaurace nebo školní chodby.

Mimo dobu vyučování může být stejný sledovací systém použit pro vzdálené sledování školního majetku a zabránění vandalismu. Důmyslný, vestavěný systém detekce pohybu může vyvolat polach, který automaticky přenese obrázky vašim bezpečnostním operátorům, kterým poskytnou přesné a rychlé informace, které jim pomohou v dalším rozhodování.

Další zajímavou oblastí aplikace této technologie je vzdálené vyučování. IP video řešení Axis může být použito pro lekce "na dálku", vhodnou možnost pro studenty, kteří se nemůžou účastnit hodiny osobně.

Vyzkoušené a otestované

vzdělávání

Za poslední více než čtyři roky bylo sledovací řešení Axis instalováno ve vzdělávácích institucích od Walesu po Wisconsin. Náš projekt Newport School vyhrál cenu "Best use of technology in Goverment, Wales" (Nejlepší použití technologie ve státním sektoru) a byl jmenován "Security client of the year 2002" (Bezpečnostním klientem roku 2002) na prestižním udílení cen Security Excellence ve Velké Británii. Pomocí vylepšeného záznamu Axis si můžete být jistí, že vytváříme správná řešení a správné produkty pro dosažení jakýkoli bezpečnostních cílů vaší školy. Síťové kamery jsou ve školách a jiných vzdělávacích zařízení stále více používány pro zajištění bezpečnosti a vzdálený monitoring hřišť, chodeb, hal a tříd.

Důvody pro volbu síťového videa Axis

  • Vzdálený přístup k videu k jakémukoli počtu kanceláří poboček z jednoho místa pro ochranu zaměstnanců a majetku, ověřování transakcí a omezení planých poplachů
  • Využití existující infrastruktury sítě a vybavení CCTV pro rychlé zavedení systému a řízení nákladů
  • Flexibilní a rozšiřitelná řešení založená na open standardech - která vyhovují vašim potřebám
  • Zajištěna dlouhověkost technologie - zajištění vašich investic

↑ Nahoru

Úvod | Řešení | Vzdělávání